O MNIE

Potrzeba tworzenia towarzyszy mi od kiedy pamiętam… Przejawia się to głównie w muzyce i kuchni… Lubię odkrywać nieznane mi rejony, poznawać nowe smaki, kultury, ludzi…

Bardzo cieszę się, że tu zawitaliście… Z tej okazji Wam się przedstawię;)

 

michalinaMam na imię Michalina.

Wychowałam się w województwie lubuskim- miejscu, które słynie z przepięknych pól, łąk, jezior i kolorowego, ciągle żywego folkloru. Życie pokierowało mną na Śląsk – kwitnący, dynamiczny, bogaty w piękne miejsca, na którym również dba się o kulturę, rodzimą architekturę i język.

Jestem dziewczyną trochę z miasta, trochę ze wsi… I lubię to. Lubię wracać w rodzinne strony, cieszyć się przepięknym wiejskim krajobrazem, a zaraz potem wpadać w ten miejski wir – pracę przeplataną spotkaniami z przyjaciółmi, tysiącem pomysłów na minutę i serialem obejrzanym leniwie wieczorem.

Lubię żyć dobrze, dbać o siebie i innych.

Zasłyszane już dawno temu „jesteś tym, co jesz” stało się moim mottem kulinarnym. Dbam o to, aby moja kuchnia bogata była w możliwie największą ilość produktów naturalnych, bogatych w potrzebne nam wartości odżywcze. Odpowiednie paliwo to energia na cały dzień, dobry humor i zdrowie.

Jaką kuchnię u mnie poznacie? Ma być smacznie, zdrowo i z pomysłem. Lubię łączyć domowe z wyszukanym, proste ze skomplikowanym, a spokojne dania doprawić odrobiną szaleństwa. Chętnie będę dzielić się z Wami moimi kulinarnymi odkryciami.

Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie – może przepis, a może inspirację do tworzenia?